Emisionet

Opinion, 21 Dhjetor 2022Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:23 - 22/12/22 |
Opi Nion

Në pjesën e parë të emisionit “Opinion” të datës 21 dhjetor 2022 është diskutuar për temën “Kush shan në rrjetet sociale?”

Të ftuar Enida Buzheku, Lenida Halili,  Oriola Pampuri, Zana Avdiu, Fabian Zhilla, Akil Pano dhe Blerim Gjeladini.

Edhe në pjesën e dy të emisionit është trajtuar po kjo temë me të me të njëjtët persona të ftuar.

Në pjesën e tretë të emisionit ishte i ftuar Nikoll Hysaj, i larguar nga Shqipëria në kohën e komunizmit. Ai tregoi historinë e tij të arratisjes, por  dhe të kthimit të tij në Shqipëri pas disa vitesh.

Pas