InstaBIZ

Nuk postojnë foto të vajzës, Bes Kallaku tregon arsyen


               Publikuar në : 19:05 - 20/04/19 |
geliano fataj

Bes Kallaku ka treguar për herë të parë arsyet, sipas tij, pse nuk hedhin në rrjetet sociale foto të vajzës, Ajka.

Ai është shprehur se nuk është çështja syri, por nuk do që ajo të bëhet e famshme si fëmija i Besit dhe Xhensilës.

Nuk është çështje syri. Unë nuk mund ta bëj të famshëm fëmijë tim sepse është fëmija i Besit dhe i Xhensilës. Për ne është një marrëdhënie familjare brenda shtëpisë tonë. Fëmija im do të rrite dhe të bëhet vetë frymëzim për jetën e tij. Ne të dy jemi kundër postimit të fotove në Instagram. Ndonjëherë kur shikojmë ndonjë foto themi af sa bukur ka dalë ta kishim hedh këtë foto. Aktualisht Ajka ka nevojë të rrite ka nevojë të marri nga natyra të gjithë pjesën që i takon të marri”/ Opinion.al

Pas