InstaBIZ

Njihuni me princeshën Geraldinë! Familja mbretërore uron Krishtlindjet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:50 - 23/12/20 |
Semiljana Azizi

Elia Zaharia dhe Princi Leka kanë postuar foton e parë të kartolinës së tyre familjare ditën e sotme duke uruar Krishtlindjen për gjithë shqiptarët.

Por ajo që e mori vëmendjen ishte e princesha Geraldinë. E vogla erdhi në jetë më 22 tetor, e u pagëzua me emrin e stërgjyshes.

Familja mbretërore ka pozuar në një pemë Krishtlindjesh të zbukuruar me Grealdinën e voglë në krahë.

Të dashur miq e dashamirës,

Familja jonë ju uron nga zemra Gëzuar Krishtlindjen! Qofshi kurdoherë të bekuar! Me shumë emocion këtë vit, kjo festë e ngrohtë na gjen të plotësuar me ëngjëllin tonë të vogël! Ky vit na solli dhuratën më të bukur në jetë. Urojmë që secili prej jush, paçkah këtyre kohërave kaq sfiduese, të realizojë ëndrat dhe të gjejë lumturi e harmoni!

Nga zemra,

Ne të tre…”, shkruan Elia./Opinion.al

Pas