-Teknologji

Njihuni me makinën e kafesë më të shtrenjtë në botë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:16 - 23/10/18 |
b.f

Njihuni me makinën e kafesë më të shtrenjtë në botë. Ajo quhet “Espresso Veloce Royal” dhe kushton 187 mijë euro.

Forma e saj është frymëzuar nga motori një makinë të Formula 1. Makina e kafesë është e gjitha e veshur me ar 18 karat, me diamant dhe gurë të tjerë të çmuar.

Pas