Kronikë

Njëra makinë e rrëzon në tokë, ndërsa tjetra e shtyp për vdekje 56-vjeçarin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:21 - 28/12/21 |
Opi Nion

Një 56-vjeçar ka humbur jetën mbrëmjen e sotme pasi është përplasur nga një automjet në aksin Rrugor, Berat-Poshnje në fshatin Moravë.

Mësohet se K.R. është goditur nga një automjet rreth orës 18:00 dhe është rrëzuar, ndërsa një tjetër makinë e goditur në mënyrë fatale.

Goditja ishte e fortë duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme. Ndërkohë, grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./ Opinion.al

Pas