Kronikë

Një person mbërrin i pajetë në spitalin e Laçit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:55 - 23/09/21 |
Opi Nion

Një person ka mbërritur i vdekur në spitalin e Laçit mbrëmjen e sotme. Paraprakisht dyshohet se i riu ka humbur jetën pas një aksidenti automobilistik.

Sipas “abcnews”, në spital gjenden dhe forca të shumta policie, të cilat po punojnë për zbulimin sakt të shkakut të vdekjes.

Pak minuta më parë ka ndodhur një aksident në aksin Laç-Patok, nga i cili është dëmtuar rëndë një person. Dyshohet se viktima në spitalin e Laçit është pikërisht nga ky aksident./Opinion.al

Pas