Aktualitet

Një person i vendos zjarrin dritares së ankesave të Komisariatit të ElbasanitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:38 - 17/12/22 |
Opi Nion

Një incident ka ndodhur në komisariatin e Elbasanit pasditen e sotme.

Jashtë murit rrethues i është vënë flaka dritares së ankesave të qytetarëve, ndërsa kjo ka rrezikuar edhe jetën e dy punonjësve.

Zjarri është vendosur nga një i ri, i cili dyshohet se ka qenë në gjendje të dehur.

Ai është ndaluar nga policia dhe po merret në pyetje lidhur me ngjarjen./Opinion.al

Pas