Aktualitet

Një muaj burg për Albin Kurtin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:17 - 29/11/15 |
b.f

Albin Kurtit i caktohet masa e sigurisë, paraburgim prej 30 ditësh. Gjykata Themelore ka caktuar këtë masë të sigurisë, pas kërkesës së Prokurorisë. Masa e sigurisë i është caktuar për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer tri vepra penale, pengim i personit zyrtar në kryerjen e detyrës zyrtare, mbajtje të armës dhe shkaktimi i rrezikut të përgjithshëm.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas