Galeri

Një moment i mrekullueshëm i Granitit dhe Leonitës


               Publikuar në : 15:30 - 07/07/17 |
b.f

Nuk ka asnjë dyshim që kjo është fotua më e bukur! Vetëm pak ditë më parë Granit Xhaka dhe Leonita janë martuar në një ceremoni madhështore.

 

🤵🏻👰🏻 @__ll.gx__

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Nga dasma e tyre, akoma po publikohen fotografi ku përmes të cilave po tregohen se sa bukur janë dukur ata. Foto e fundit e publikuar nga çifti duket se ka marrë më mijëra reagime nga ndjekësit e tyre pasi është një foto tepër romantike. Ai shihet teksa po puthte dorën e gruas së tij, duke krijuaj kështu një imazh shumë të dashur për ndjekësit.

 

 

Mr.&Mrs 🤵🏻👰🏻 @granitxhaka

A post shared by Leonita Lekaj (@__ll.gx__) on

Pas