Kryesore

Një ditë më parë u zgjodh,Bozdo jep dorëheqjen nga komisioni zgjedhor i PD


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:57 - 17/05/21 |
Opi Nion

Eno Bozdo ka dhënë ditën e sotme dorëheqjen nga komisioni zgjedhor i Partisë Demokratike.

Bëhet me dije se Bozdo pritet të zëvendësohet nga Çlirim Gjata.

Kujtojmë se ky komision u votua mbrëmjen e kaluar në mbledhjen e Këshillit Kombëtar.

Eno Bozdo vetëm një ditë më parë u zgjodh anëtar i këtij komisioni, kryetar i së cilit u emërua Jemin Gjana. Anëtarë të tjerë janë edhe Albana Vokshi, Belind Këlliçi, Albert Avduli dhe Gjokë Vuksani./Opinion.al

Pas