Kryesore

“Nis puna në kantierin e tunelit të Llogarasë”, Rama: Ju uroj të diel të qetë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:20 - 14/11/21 |
Opi Nion

Ditën e sotme nis puna në kantierin e Tunelit të Llogarasë. Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri Edi Rama nëpërmjet një postimi në faqen e tij zyrtare ne “Facebook”.

Teksa ka publikuar  video nga rrugët e ndërtuara në vendin tonë, kreu i qeverisë uron shqiptarët për një të diel të qetë.

 “Mirëmëngjesi dhe sot kur nisim punën në kantierin e Tunelit të Llogarasë, ju përshëndes me këtë videokartolinë, duke ju uruar të diel të qetë”,- shkruan Rama./ Opinion.al

Pas