Kryesore

Nis nga puna komisioni i Reformës TerritorialeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:36 - 15/06/22 |
Opi Nion

Ditën e sotme Komisioni për Reformën Territoriale-Administrative ka nisur nga puna.

Në mbledhjen e parë do të bëhet konstituimi i komisionit, që do të vazhdojë punën  në javët dhe muajt në vazhdim.

Ish-ministrja Anila Denaj ka hapur mbledhjen, duke bërë një panoramë të Reformës Territoriale Administrative që u miratua në vitin 2014, teksa më pas  i la fjalën bashkëkryetares, deputetes demokrate Dhurata Çupi.

Pas