Aktualitet

Ngjarjet e rënda kriminale në vend, Ardi Veliu mbledh krerët e DVP


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:36 - 09/06/21 |
Opi Nion

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit,  Ardi Veliu ka thirrur ditën e sotme në një mbledhje shefat e komisariateve të kryeqytetit si dhe drejtorët e qarqeve të policisë.

Bëhet me dije se ky takim ka ardhur pas ngjarjeve të rëndë kriminale të ndodhura nga vend.

Sipas News24 mësohet se mbledhja që do të mbahet në drejtorinë e Policisë, do të nisë në orën 11:30.

Kujtojmë se kjo mbledhje e pa lajmëruar më herët për mediat ka ardhur pas ngjarjeve të rënda që kanë tronditur vendin, vrasje kriminale por dhe krime në familje./Opinion.al

Pas