Aktualitet

Ngjarja në Himarë, Berisha: Ka dyshime se skafi përdorej për trafik drogeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:02 - 03/08/22 |
Opi Nion

Kryetari i PD, Sali Berisha thotë se skafi që goditi për vdekje 7 vjeçaren ditën e djeshme në Himarë, dyshohet se përdorej për drogë.

Në rrjetet sociale, Berisha ka publikuar një denoncim të një qytetari i cili hedh dyshime mbi aktivitetin e ish-policit Arjan Tase, autor i ngjarjes, si dhe mbi kushërinjtë e tij që sipas informacioneve, janë pronarët e skafit.

Postimi i plotë

Komisari skafist qe i mori jeten vogelushes Jonada e kishte skafin te paregjistruar.

Dyshohet se skafi perdorej per trafik droge.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

Dr pershendejte, skafi qe vrau dje 7 vjecaren! Eshte i pa rregjistruar! Fakti qe ai ndodhej ne portoromano, ngre shume dyshime qe ai eshte perdore edhe per droge!

Nje polic nga Himara me tha se ai skaf ka kaluar droge ne ishujt grek!

Pyetja eshte: Kush i dha leje keti personi te zbriste ne Dete?!

Sepse duhet te firmos tek kapiteneria e zones ku hidhet ne dete skafi, Ai nuk ka firmos askund per te shetitur ne Dete!

Policia jane ne dieni se ai skaf eshte perdore per droge!

Ne cilen date ka zbrite ne Dete skafi?!

Kush eshte Djali Xhaxhait qe i paska dhen ketije skafin?!

Pas