-U tha në Opinion

Ngjarja e Kavajës, “Opinion” ndryshon agjendë


               Publikuar në : 22:04 - 07/02/19 |
b.f

 

Emisioni “Opinion” ka ndryshuar agjendën e parashikuar të zhvillimeve, pas publikimit të plotë të dosjes që lidhet me rastin e abuzimit seksual me të miturën në Kavajë.

Pas debateve në parlament mes deputetit Berisha dhe Ministrit te Brendshëm Lleshaj, ka patur nja reagim edhe nga Policia e Shtetit, ndërkohë që në studion e emisionit gazetarja Klodiana Lala, tha se një tjetër peshë në këtë ngjarje kanë shkolla dhe Drejtoria Arsimore Kavajës, që nuk kanë njoftuar institucionet përkatëse.

“Opinion” do të trajtojë sot edhe rastin e abuzimit seksual me një vajzë të mitur në Drenas të Kosovës.

Pas