Emisionet

Video/ Shqipëria siç nuk e keni parë


               Publikuar në : 23:24 - 07/02/19 |
b.f

 

Shqipëria turistike dhe destinacionet më të bukura dimërore janë trajtuar mbrëmjen e 6 Shkurtit në emisionin “Opinion”. Në një panel me të ftuasr interesantë dhe njerëz me pasione për të ngjitur majat janë ndarë përvoja udhëtimesh dhe janë zbuluar destinacione të reja.

Imazhe të mrekullueshme të Valbonës, Dardhës, Voskopojës, por edhe Shëngjergjit, Lurës dhe atraksioneve të tjera.

Të ftuar: Blendi Klosi, Ermal Hasimja ,Fjorda Llukmani, Zamo Spathara, Paola Tasho, Fation Plaku, Aida Gjecaj, Auron Tare

 

 

Pas