Aktualitet

Nga Xhaka tek Mavraj, futbollistët e Kombëtares: Votoni për ndryshimin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:56 - 23/04/21 |
Opi Nion

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka ka shpërndarë tre video-mesazhe të lojtarëve të Kombëtares, Taulant Xhaka dhe Migjen Basha, Mërgim Mavraj, Ansi Agolli, Ergys Kaçe.

Taulant Xhaka në mesazhin e tij shprehet se më 25 prill shqiptarët duhet të votojnë PD-në, numrin 9, për ndryshimin e vendit.

Për të mirën e Shqipërisë, për të mirën e sportit, votoni për ndryshimin”, shprehet Xhaka në mesazh.

Ndërkohë mesfushori Migjen Basha thotë se për të mirën e sportit dhe Shqipërisë të votojnë ndryshimin.

Kujtojmë se na ndajnë vetëm 48 orë nga zgjedhjet parlamentare të Shqipërisë, teksa partite janë në një garë të ashpër për të zgjedhur kështu qeverinë e re dhe deputetët e rinjë të parlamentit./Opinion.alPas