InstaBIZ

Nevina Shtylla, në Top Channel? Ja ku do ta shikoni sezonin e ri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:12 - 15/09/18 |
b.f

Nevina Shtylla duket se e ka mbyllur kontratën me Tv Klan

Prej kohësh qarkullojnë lajmet se Nevina është parë në Top Channel, por ende vetë moderatorja nuk ka konfirmuar asnjë lëvizje.

Pasi Fjoralba dhe Edi Manushi zbuluan se nuk do të jenë pjesë e “Procesit sportiv” sezonin e ri. Revista Who ka mësuar se moderatorja e njohur do t’i bashkohet programit “Procesi sportiv” në Top Channel. Emri i kolegut të saj, ende nuk bëhet i ditur.

E pyetur nga Class për lëvizjen e fundit në ekran, Nevina tha se “shumë shpejt, do të konfirmoj projektet e këtij sezoni”, pa dhënë më shumë detaje.

 

Pas