Aktualitet

Nesër do dëshmojë në Komisionin Hetimor, Rama:Mezi po pres të shkoj, mos e humbinBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:03 - 22/02/22 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama u ka prezantuar sot qytetarëve të Durrësit pyetësorin e Këshillimit Kombëtar.

Në këtë takim ai ka rikonfirmuar faktin se do të shkojë nesër në Komisionin Hetimor për Inceneratorët, ku do të pyetet si dëshmitar për atë që opozita e cilëson “afera e Incneratorëve”.

“Të paktën iu krijua një mundësi për ata që duan të dëgjojnë dhe jo të shikojnë. E vërteta është diçka krejt tjetër, pasi s’po flas më gjatë për këtë se mezi pres që të shkoj nesër. Po s’patet ndonjë gjë më të mirë për nesër, më ndiqni”, tha Rama./Opinion.al

Pas