Kryesore

Video/Në fushë mes lotësh, emocione për Mourinho në “Air Albania”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:57 - 25/05/22 |
Opi Nion

Emocione nga trajneri i Romës Jose Mourinho, ndërsa ngriti në Air Albania trofeun e Conference League.

59-vjeçari portugez nuk ka arritur të mbajë lotët përballë kësaj fitoreje, që i jep të tretën kupë europiane, pas Europa League dhe Champions Leauge./Opinion.al

 

Pas