Aktualitet

Nga Rama tek Abazoviç, Fevziu dhe Balla, politikanë e gazetarë në stadium


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:46 - 26/05/22 |
Opi Nion

Finalja e Conference League në Tiranë, ka mbledhur në stadium ndër të tjerë edhe emra të njohur të politikës dhe medias në vend.

Në fotot që qarkullojnë në rrjetet sociale, shihet se veç Kryeministrit Rama, presidentit Meta dhe kryebashkiakut Veliaj, ndeshjen në stadium e kanë ndjekur edhe Zv.Kryeministri Ahmetaj, Ministrja e Arsimit dhe Sporteve Evis Kushi si dhe kreu i grupit parlamentar të PS Taulant Balla. Bie në sy se pranë tij qëndron edhe Kryministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç.

Në stadiumin Air Albania ka rënë në sy edhe prania e gazetarit Blendi Fevziu në shoqërinë e të atit dhe prania e gazetarit Sokol Balla, bashkë me të vëllanë./Opinion.al

Të gjithë në stadium!/ Nga Rama te Fevziu, ja personazhet e

Të gjithë në stadium!/ Nga Rama te Fevziu, ja personazhet e

Të gjithë në stadium!/ Nga Rama te Fevziu, ja personazhet e

Të gjithë në stadium!/ Nga Rama te Fevziu, ja personazhet e

Të gjithë në stadium!/ Nga Rama te Fevziu, ja personazhet e

Të gjithë në stadium!/ Nga Rama te Fevziu, ja personazhet e

Të gjithë në stadium!/ Nga Rama te Fevziu, ja personazhet e

Të gjithë në stadium!/ Nga Rama te Fevziu, ja personazhet e

 

Të gjithë në stadium!/ Nga Rama te Fevziu, ja personazhet e

Pas