InstaBIZ

Në ditëlindjen e tij, Antonio Banderas njofton se është prekur nga Covid


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:34 - 10/08/20 |
Opi Nion

“Komunikoj që sot në këtë 10 gusht jam i detyruar të festoj ditëlindjen time të 60-të në karantinë, pasi kam dalë pozitiv nga korornavirusi”.

Me këtë publikim në tuiter, pikërisht në ditëlindjen e tij  Antonio Banderas ka njoftuar se është prekur nga Covid-19. “Jam mirë, ndjehem vetëm pak më i lodhur se zakonisht”, ka shkruar aktori i njohur.

“Do të përfitoj nga ky izolim për të lexuar, për të shkruar për të pushuar dhe për të vazhduar projektet e nisura duke i dhënë kuptim 60 viteve të sapombushura”, ka shtuar ai./Opinion.al

Pas