InstaBIZ

Ndjekësja e akuzon për modifikim të fytyrës, Rozana Radi i kthehet keq


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:45 - 03/09/21 |
Opi Nion

Rozana Radi është konfliktuar me një ndjekëse në rrjetin social “Instagram” teksa kjo e fundit i kishte bërë një koment negativ.

Fillimisht, këngëtarja ka postuar një selfie duke e edituar foton por ka hasur në një koment nga dikush që e ka akuzuar për përdorim të aplikacionit i cili shërben për modifikim e fytyrës ‘FaceApp’.

Duket se komentuesja e ka shqetësuar Rozanën dhe e ka paralajmëruar te largohet nga Instagrami i saj para se këngëtarja ta bllokojë. “Nuk i honeps dot llafazanet neper Instagram”, i shkruan ndër të tjera Rozana.

Kështu, ajo e ka ripostuar foton pa asnjë editim në Instagram, duke shkruar se po e riposton për vete dhe se nuk është e detyruar të japë shpjegime.

Pas