Kronikë

Ndërron jetë 8-vjeçari në Krumë, u rrëzua teksa po luante


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:46 - 28/05/20 |
Opi Nion

Një fëmijë 8-vjeçar ka ndërruar jetë sot në vendin e quajtur “Fusha e Sportit” në qytetin e Krumës.

Sipas informacioneve, i mituri ka qenë duke luajtur me fëmijët e tjerë dhe më pas është rrëzuar. Ai është transportuar për në spitalin e Hasit, por ka ndërruar jetë gjatë rrugës.

Referuar të dhënave të deritanishme, në trupin e 8-vjeçarit nuk janë konstatuar shenja. Ndërkohë, pritet ekspertiza mjeko-ligjore për përcaktimin e shkaqeve të vdekjes./ Opinion.al

Pas