Aktualitet

Ndarja nga jeta e Kosta Grillos, Rama: Lamtumirë, shok qysh prej fëmijërisë..


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:57 - 05/10/21 |
Opi Nion

Kryeminsitri Edi Rama ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të gazetarit dhe komentatorit sportiv, Kosta Grillo, i cili nuk mundi të fitonte betejën me COVID-19.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Rama shkruan se ishte shoku i tij që nga fëmijëria dhe se ishte person me energji pozitive.

Postimi i Ramës

LAMTUMIRË KOSTA

Shok qysh prej fëmijërisë, pastaj zë i dashur i sfidave futbollistike për vite e vite, sportdashës i paepur e njeri plot energji pozitive… humbi jetën në sfidën me virusin e mallkuar./Opinion.al

Pas