Aktualitet

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, Edi dhe Olsi mesazh të afërmve: U lutemi…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:06 - 01/08/20 |
Opi Nion

Mëngjesin e sotëm u nda nga jeta Aneta Rama, nëna e kryeministrit Edi Rama. Pas lajmit të trishtë, kryeministri dhe vëllai i tij, Olsi, u janë drejtuar me një mesazh gjithë miqve, të afërmve dhe familjarëve.

Familja Rama i falënderon të gjithë për mesazhet prekëse, ndërsa kërkon mirëkuptimin e tyre “për pamundësinë e pritjes së ngushëllimeve e të ceremonisë së përcjelljes së nënës sonë në banesën e fundit, në kushtet e detyrimit për të respektuar rregullat e mbrojtjes së shëndetit të gjithësecilit”.

Mesazhi i Edi dhe Olsi Rames 

Përulësisht u lutemi familjarisht mirëkuptim të gjithë të afërmve e miqve të mirë, për pamundësinë e pritjes së ngushëllimeve e të ceremonisë së përcjelljes së nënës sonë në banesën e fundit, në kushtet e detyrimit për të respektuar rregullat e mbrojtjes së shëndetit të gjithësecilit. I falenderojmë të gjithë për mesazhet prekëse që vazhdojnë ta na vijnë për humbjen e nënës sonë të shtrenjtë dhe e vlerësojmë shumë respektin e mirëkuptimin e kujtdo që do të donte të ishte edhe fizikisht pranë nesh në këtë ditë të vështirë. Edi dhe Olsi Rama./ Opinion.al

Pas