-Jetë dhe Stil

Naivët e përjetshëm, çfarë thotë horoskopi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:20 - 15/08/19 |
xhu lia

Peshqit

Peshqit janë padyshim një nga shenjat më naive të zodiakut. Të udhëhequr nga Neptuni,zoti i oqeanit, jetojnë me kokën në hënë,ose në një planet tjetër. Jetojnë shumë të shkëputur nga realiteti dhe kjo i bën që të jenë naivë.

Gaforrja

Gaforrja është më pak naive se Peshqit, por nëse e krahason me Bricjapin, hmm ka probleme. Ata janë të lidhur me realitetin, vetëm se kanë tendencë për të interpretuar realitetin në mënyrën e tyre. Kjo i bën që të jenë shumë të larguar nga realiteti.

Demi

Demi ka një tendencë të fortë për të jetuar nëpër ëndrra fantastiko-shkencore, sidomos nëse janë të dashuruar.Gjithsesi Demi ka një të veçantë, nëse zbulon se e kanë mashtruar bëhet uragan, kështu që mos i dil para.

Pas