InstaBIZ

Na ishte njëherë “legjenda” e gjoksit të madh të Çiljetës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:26 - 29/10/15 |
root

E ka thënë shpesh nëpër intervista që do të zvogëlonte gjoksin, por mesa duket se po e bën realitet. Në kohën kur të gjitha koleget e saj janë duke bërë operacione plastike për të rritur numrin e gjoksit, Çiljeta Xhilaga duket se është mërzitur me këtë fakt. Opinion.al zbulon se operacioni do të kryhet pas pak ditësh, në klinikën private “Keit”, në të njëjtën klinikë ku Çili ka bërë edhe “liposuction” në pjesën e barkut. Pak kohë më parë këngëtarja ka thënë në një intervistë për “Zonë e Lirë”, se gjoksi i saj i madh e bezdis, dhe i jep probleme me shtyllën kurrizore si dhe me qëndrimin drejt.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas