Aktualitet

Moti sot, vijojnë shirat dhe vranësirat në të gjithë vendin


               Publikuar në : 08:21 - 16/05/19 |
xhu lia

Në vendin tonë  do të vijojnë vranësira të dendura dhe reshje shiu deri në orët e pasdites ku më pas pritet një përmirësim gradual të motit ku kthjellimet dhe vranësirat do të jenë dominante.

Ndërsa nata do të vijojë me kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme.

Temperaturat do të luhaten nga 5 gradë Celsius në 22 gradë Celsius Era do të fryjë me shpejtësi 30 km/h duke shkaktuar në det dallgëzim 2 ballë./Opinion.al/

 

Pas