InstaBIZ

Foto/Pamela Anderson super provokuese për “Vogue”


               Publikuar në : 08:29 - 16/05/19 |
xhu lia

Është një nga aktoret më seksi, por deri më tani nuk e kishim parë më parë Pamela Anderson në kopertinën e “Vogue”.

51-vjeçarja ka pozuar më seksi së kurrë më parë në bregdetin e Cassis në Francë për versionin çekosllovak të “Vogue”. Ajo realizoi tre kopertina të ndryshme dhe titulli ishte: “Kush do ta vrasë Pamela Anderson?”.

Sipas editorëve të “Vogue” ku titull si dhe seti fotografik është frymëzuar nga prodhimi kinematografik i viteve 60-të “Kush do ta vrasë Jessie-n?”.

Gjatë intervistës për këtë revistë Anderson është shprehur: “Çdo vajzë do të ndihet seksi. Unë e konsideroj veten një feministe socialiste. I dashuroj burrat. Është autoriteti që nuk më pëlqen,”-ka përfunduar aktorja e njohur më së shumti për rolin e saj në serialin “Baywatch”./Opinion.al/

f1 f2 f3 f4
<
>

Pas