Kryesore

Moti për ditën e sotme 11 Dhjetor 2019


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:04 - 11/12/19 |
xhu lia

Moti do të jetë i vranët në zonën e Ultësirës perëndimore, ndërsa në zonat malore do të ketë rreshje shiu dhe bore për shkak të masave ajrore më të ftohta.

Era do të jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 5-6 me lartësi vale 1,5-2,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë të ulëta.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore -1/6°C

Zonat e ulëta 5/15°C

Zonat bregdetare 8/15°C

Pas