Sport

Miqësoret, De Biasi nuk thërret Alban Mehan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:35 - 09/11/15 |
b.f

Giani De Biasi ka shpallur listën e lojëtarëve të thirrur për  dy ndeshjet miqësore atë me Kosovën në Prishtinë më 13 nëntor dhe Gjeorgjinë më 17 nëntor. Në portë janë thirrur Etrit Berisha, Alban Hoxha dhe Orges Shehi; në mbrojtje Ansi Agolli, Arlind Ajeti, Naser Aliji, Lorik Cana, Berat Xhimshiti, Elseid Hysaj, Frederic Veseli, Amir Rrahmani, Andi Lila, Amir Abrashi; në mesfushë Migjen Basha, Sabien Lilaj, Ledian Memushaj, Taulant Xhaka, Herolind Shala; në sulm Bekim Balaj, Sokol Çikalleshi, Shkëlzen Gashi, Odise Roshi, Armando Sadiku, Ermir Lenjani, Rei Manaj. Ajo që bie në sy në listën e gjatë të të thirrurve është mungesa e një lojtari si Alban Mehaj, i cili po luan rregullisht në Turqi në radhët e Konyasporit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas