Life Style

Meta komenton me foton e maces në postimin Biden: Përshëndetje nga Shqipëria


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:51 - 28/01/22 |
Opi Nion

Ditën e sotme u publikua në media se familja e presidentit të SHBA, Joe Biden kishte adaptuar një mace të cilen ë quajnë Willow. Po ashtu, presidenti SHBA postoi dhe një foto të maces në “Twitter”.

Por, kjo foto mesa duket ka tërhequr dhe vëmendjen e Presidentit Ilir Meta, i cili ka ka bërë një foto të maces së tij, Sasha dhe e ka komentuar në postimin e Biden.

Krahas fotos kreu i shtetit shqiptar shkruan; “Përshëndetje nga Shqipëria”./Opinion.al

Pas