-U tha në Opinion

Mesazhi në “Opinion”, reagon live Flamur Avdyli


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:33 - 25/10/18 |
b.f

 

Flamur Avdyli, njëri prej vëllezërve Avdyli, i ndaluar nga policia gjatë operacionit “Vol Vo 4”, për t’u lënë i lirë disa orë më pas, ka reaguar sot. Përmes një mesazhi të dërguar në celularin e Blendi Fevziut, ai ka kërkuar të sqarojë pozicionin e tij lidhur me akuzat që I janë bërë Avdylajve për pjesëmarrje në grup criminal.

“Doja të bëja me dije për emisionin tuaj dhe ata që ju ndjekin, që biznesi dhe puna ime është e ngritur për 27 vite në emigrim”, ka shkruar Flamur Avdyli.

Pas