InstaBIZ

Merr fund sherri 6-vjeçar, pajtohen Taylor Swift dhe Katy Perry


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:38 - 12/06/19 |
xhu lia

Kanë qenë ‘armike’ që prej vitit 2012 por duket se më në fund këngëtaret Katy Perry dhe Taylor Swift kanë ngritur flamurin e paqes.

Këngëtarja Taylor Swift i ka dërguar Perryt një foto ku shfaqet një pjatë me biskota dhe sipër saj shkruhej “më në fund paqe”.

Këtë foto e ka shpërndarë edhe Perry më pas ku ka etiketuar këngëtaren dhe ka  shkruar: “Sa mirë kështu”.

Edhe më parë këngëtaret kanë shfaqur shenja pajtimi. Taylor Swift ka shtuar këngën “Never Really Over” të Katy Perry-t në listën e këngëve që dëgjon vetë.

Ndërkohë disa muaj përpara kësaj Perry kishte mbështetur publikisht Taylor Swift-in duke pëlqyer postimin e saj në Instagram ku thyente heshtjen në lidhje me politikën në vend.

Sherri mes tyre nisi në vitin 2012 kur Swift e akuzoi Katy Perryn se i kishte marrë tre kërcimtarë të turit “Red” në 2012-ën. Pas kaq kohësh Perry mori përgjegjësinë si shkaktare e atij sherri./Opinion.al/

i1 i2 52nd Annual GRAMMY Awards - Salute To Icons Honoring Doug Morris - Backstage &amp; Audience
<
>
BEVERLY HILLS, CA - JANUARY 30: (L-R)Comedian Russell Brand, Singer Taylor Swift and Singer Katy Perry attends the 52nd Annual GRAMMY Awards - Salute To Icons Honoring Doug Morris held at The Beverly Hilton Hotel on January 30, 2010 in Beverly Hills, California. (Photo by Rick Diamond/WireImage)

Pas