Aktualitet

Merr flakë “Nëna Shqipëri”, komentuesit ironi me Kryeministrin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:45 - 30/11/15 |
b.f

“Photo of the day” e kryeministrit Rama ka shkaktuar disa reagime në rrjetin social Facebook. Për disa komentues ajo është e papërshtatshme pasi sipas tyre duket sikur monumenti “Nënë Shqipëri” po merr flakë.

nenaaaaa

 

Gjithsesi zgjedhjet për foton e ditës I përkasin ekskluzivisht kryeministrit Edi Rama dhe në shumicën e rasteve ato lidhen me ngjarje të aktualitetit apo ngjarje te tjera “Bizarre”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas