-Jetë dhe Stil

Meri Shehu bën parashikimin, eklipsi hënor i së premtes do ju përmbysë jetën këtyre shenjave horoskopi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:19 - 24/07/18 |
b.f

Astrologia Meri Shehu, është e njohur për parashikimet e saj astrologjike. Kësaj here ajo është ndalur në eklipsin hënor të datës 27 korrik, ku në astrologji cilësohen si evente të rëndësishme. Ja si do e përjetojnë shenjat e horoskopit këtë eklips.

EKLIPS HENOR APOKALIPTIK NE UJOR

Te Premten me dt 27 Korrik ne Mes te veres te mbushur me Fenomene ne graden 5 te Ujorit ndodh EKLIPSI HENOR APOKALIPTIK

Ka te beje me deshirat tona me te thella me instiktet dhe nevojen per ty ndjere te sigurt

Eklipsi Henor do prek dy cilesi Zjarr Luan dhe Ajer Ujor
Eklipsi ndodh midis Lidhjes Jugore te Henes dhe Marsit te Kundert ne Ujor
Do kelipsoj duam apo nuk duam cdo gje qe na ka trondiutur shqetesuar dhe permbysur perditeshmerine
Do lajme llogarite me te kaluaren dhe do perballojme Fantazmat e se kaluares
Eklipsi ndodh ne nje moment ku do perballojme Merkurin e kundert ne Luan dhe Marsin e Kundert ne Ujor

EKALUARA NA DEL PERPARA

TE GJITHA DO DALIN NE DRITE
Asgje nuk fshihet dote nga Drita e Diellit
Ky Eklips do kete Ashendetnte ne Dash dhe ngritje ne Bricjap
Nje Kokteil Shperthyes pasi Urani nene katerkendesh me Diellin..Henen me Marsin dhe Lidhjet e Henes

Vetem pasuria e brendshme e gjithsecilit dhe qe eshte fuqija baze e gjithseicili e cila mund te na ndricoj

Dashi do jete Luftarak nen provokimet e momentit mjafton te mos luftoj me Mullnjte me Ere por te gjej nga i vjen vertet era e ndryshimit

Demi do perballet me ngaterrea nga e kaluara nga njerez qe ka patur antagonizem ne karriere dhe ne familje Cdo pune jo e ndershme i del zbuluar

Binjaket do perballen edhe nje here me fantazmat e se Kaluares ne jeten sociale ne shoqeri ku do frikesohen per te ardhemen e tyre

Gaforrja do mblekset me detyrime ekonomike ndaj te tjereve por edhe me gabime ne jeten personale qe vijne nga e kaluara ku qetesimi shpirteor do kerkoj vendime te rendesishme

Luani do zbulohet ne ceshtje ligjore jo korrekte apo bashkepunime te cilat tashme dalin ne drite duke ju kundervene Kujdes ne cift

Pas