InstaBIZ

‘Melek’ i jep fund beqarisë, por a ishte Sarpi në ceremoni?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:19 - 12/10/18 |
el ida

Bensu Soral dhe Hakan Baş i kanë dhënë fund beqarisë para pak javësh.

Çifti lidhi kurorë në një festë gjigande me miqtë e tyre dhe familjarët në Stamboll. Hakan, shkoi mori partneren e tij në shtëpinë e të atit mëngjesin e së shtunës, duke ndjekur traditat turke. Nën tingujt që lëshonin daullet dhe të ftuarit, dy aktorët kërcenin në pragun e shtëpisë së vajzërisë së “Melek”.

Për ceremoninë e dasmës, ashtu si edhe festën e madhe me të ftuarit, Bensu Soral, e njohur ndryshe si “Melek”, në serialin “I Inflirtuari”, ishte shndërruar në një princeshë.

Në dasmë morën pjesë figura të njohura të sportit dhe artit, por në sy ra mungesa e Cagatay Ulusoy (Sarp), me të cilin Soral ka luajtur në të njëjtin serial.

Pse vallë?

Pas