InstaBIZ

Me xhaketë rozë e pa reçipeta, Gigi Hadid ‘çmend’ Rio de Janeiro-n


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:53 - 24/10/18 |
b.f

Karriera e saj në modeling është gjithmonë e në rritje, si dhe jeta me të dashurin Zayn Malik është më mirë se asnjëherë më parë.

Bëhet fjalë për supermodelen Gigi Hadid, e cila është një nga modelet më të kërkuara.

Së fundmi 23-vjeçarja është fotografuar ndërsa punon për një projekt të ri në plazhet e Rio De Janeiro, Brazil.

E veshur me një xhaketë të rozë, ndërsa nuk mbante reçipeta, Ggi tregoi fizikun e saj mahnitës.

Ylli i pasarelave dukej shumë seksi ndërsa realizonte setin fotografik.

Pas