Kronikë

“Më qëlluan”, një person në Pogradec shkon i plagosur në spital


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:31 - 25/04/22 |
Opi Nion

Një person në Pogradec ka shkuar në spital i plagosur mesditën e kësaj të hëne.

Mësohet se personi ka disa plagë në trup dhe aktualisht ndodhet në reanimacion.

Vetë i plagosuri ka deklaruar se është goditur nga dy persona me armë zjarri. Dyshohet se ngjarja ka ndodhur për shkak të një konflikti të mëparshëm mes tyre.

Policia ka identifikuar autorët dhe është vënë në kërkim të tyre.

Pas