Kronikë

Me 2 mbiemra, kush është 32-vjeçari i kthyer nga Spanja që plagosi të dashurën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:00 - 03/01/22 |
Opi Nion

Një 32-vjeçar me dy mbiemra Fatbardh Doda (Dervishi) është personi që tashmë është shpallur në kërkim pasi ka plagosur me armë zjarri të dashurën e tij 23-vjeçare E.Koroveshi në ambientet e një hoteli në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas news 24, i riu kishte ardhur nga Spanja pak ditë më parë.

Dy të rinjtë ishin të dashur me njëri-tjetrin ndërkohë që mësohet se ngjarja ka qenë aksidentale. Fatbardh Doda ka qenë në gjendje të dehur dhe i është shkrepur aksidentalisht pistoleta dhe si pasojë e reja është plagosur në shpatull.

32-vjeçari menjëherë pas ngjarjes është larguar nga vendi i ngjarjes dhe ka qenë stafi i hotelit që ka njoftuar policinë./Opinion.al

Pas