Kronikë

Mbytet një person në plazhin e Tales


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:53 - 30/07/21 |
Opi Nion

Një person ka humbur jetën në plazhin e Tales në Lezhë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00, ndërsa trupi i viktimës është gjetur i mbytur në plazh.

Policia dhe grupi hetimor në vendngjarje po punojnë për sqarimin e plotë të rrethanave ngjarjes dhe për identifikimin e viktimës.

“Rreth orës 19:30, kemi marrë njoftim për një shtetas ende të paidentifikuar, i cili dyshohet të jetë mbytur në plazhin e Tales, Lezhë. Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor në vendngjarje po punojnë për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, si dhe për identifikimin e shtetasit të mbytur”-njofton policia./ Opinion.al

Pas