Kronikë

Mbytet një 60-vjeçare në Durrës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:13 - 07/07/20 |
Opi Nion

Pasditen e sotme një 60-vjeçare është mbytur në plazhin e Durrësit pasi ishte futur për t’u larë.

Sipas informacioneve, ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:00, ndërsa viktima është identifikuar me inicialet F.Zh., 60 vjeçe, banuese në Durrës.

Ndërkohë grupi hetimor ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të saj.

Ndërkohë në Durrës 60- vjeçarja është rasti i tretë në pesë ditët e fundit, pas dy të moshuarve nga Kosova në datat 3 dhe 6 korrik./ Opinion.al

Pas