Kryesore

Mbytet në lumë një 68-vjeçar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:36 - 22/08/20 |
el ida

Një 68-vjeçar është gjetur i mbytur në lumë në zonën e Mulletit në Tiranë.

Sikurse njofton policia, viktima është identifikuar si shtetasi me iniciale Sh.P..

Nga kqyrja paraprake, në trupin e viktimës nuk ka shenja dhune dhe dyshohet që 68-vjeçari të jetë mbytur aksidentalisht.

Grupi hetimor po punon për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e kësaj ngjarje./Opinion.al

Pas