Aktualitet

Mbytet gruaja në plazhin e DurrësitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:08 - 17/10/22 |
Opi Nion

Një grua është mbytur paraditen e sotme në plazhin e Durrësit teksa ishte duke u larë.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:30, ndërsa viktima është identifikuar si 60-vjeçarja me inicialet SH.S, banuese në Tiranë.

“Rreth orës 11:30, në lagjen nr.13 Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, shtetasja Sh. S., 60 vjeçe, banuese në Tiranë”, njofton policia.

Sakaq, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas