Politikë

Mbyllet procesi i votimit për kandidat për deputet të PD në Lezhë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:25 - 01/10/20 |
Opi Nion

Është mbyllur procesi i votimit të emrave për kandidat për deputet në qarkun e Lezhës.

Në të tre Bashkitë e këtij qarku Lezhë, Kurbin dhe Mirditë janë konfirmuar të 31 emrat e propozuara nga PD, ndërsa pjesëmarrja në votime në rang qarku ka qenë mbi 60%.

Përfaqësuesit politik të konfirmuar nga Partia Demokratike në Kurbin:

1-Andon Frrokaj

2-Elton Laska

3-Genci Doci

4-Indrit Vokshi

5-Kastriot Piroli

6-Lindita Toma

7-Luigj Isufi

8-Marjan Tuci

Pas