Kryesore

Mbi 1 orë në takim me Ramën, zyrtarja e DASH do takohet me Alibeajn dhe Tabakun


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:42 - 29/04/22 |
Opi Nion

Ka përfunduar pas 1 orë e 30 minutash takimi mes zyrtares së lartë të DASH, Karen Donfried dhe kryeministrit Edi Rama.

Zyrtarja e DASH arriti mëngjesin e sotëm në Kryeministri e shoqëruar nga ambasadorja e SHBA në Tiranë Yuri Kim.

Pas përfundimit të këtij takimi, pritet që ndihmës sekretarja amerikane e Shtetit për Evropën dhe Euroazinë, Donfried të takohet me kreun e grupit parlamentar të PD, Enkelejd Alibeajn dhe deputeten e PD Jorida Tabakun./Opinion.al

Pas