Kronikë

“Maskat” terrorizojnë familjen, marrin bizhuteri dhe një sasi lekësh


               Publikuar në : 07:55 - 10/06/19 |
xhu lia

Terrorizohet një familje në fshatin Tapizë, të Krujës. “Maskat” janë futur në banesën e shtetasit A.D, rreth orës 23:00.

Sipas policisë lokale persona të paidentifikuar, dyshohet nën kërcënimin e një arme, kanë marrë bizhuteri dhe një sasi lekësh.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve./Opinion.al/

Pas