InstaBIZ

Martohet Stresi, veprimi i Kejsit do t’ju habisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:31 - 12/09/18 |
b.f

Stresi na ka surprizuar të gjithëve me vendimin e fundit!

Stresi, një nga këngëtarët më të përfolur në media rozë mesa duket është martuar me Kejsin, duke i dhënë fund beqarisë.

Kejsi ka treguar se është një vajzë mjaft tradicionale dhe ka zgjedhur të mbajë mbiemrin e bashkëshortit, vetë ajo ka publikuar një foto të një çertifikate familjare ku duket se ka marrë mbiemrin Lushaj .

Edhe pse ligji i jep të drejtën të zgjedhë për të mbajtur mbiemrin e saj, Kejsi ka vendosur të mbajë mbiemrin e Stresit , duke e bërë këtë të fundit me siguri shumë krenar. /opinion.al

 

Pas