Kronikë

Makina përplas dy gra në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:32 - 30/01/21 |
Opi Nion

Dy këmbësore kanë mbetur të lënduara në Tiranë, pasi janë përplasur nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së shtunës rreth orës 18:10 në zonën e Unazës së Re.

Shtetasi me inicialet E.H., ka humbur kontrollin e mjetit që drejtonte dhe është përplasur me me bordurën e rrugës, ku më pas ka aksidentuar edhe dy qytetaret.

Këmbësoret me iniciale H. Sh., 70 vjeçe dhe A. Sh., 47 vjeçe, u dërguan në spital për ndihmë mjekësore./Opinion.al

 

Pas